Klasyczne, minimalistyczne, kobiece formy uszyte z naturalnych materiałów – marka Marie Zélie

a1Marie Zélie

to świeża marka modowa na rynku. Klasyczne, minimalistyczne, kobiece formy uszyte z naturalnych materiałów.

Jak marka wypada według Kanonu Dobrego Stroju?

1. klasyka, minimalizm, prostota w ubiorze – odzież Marie Zélie to ubrania na co dzień, po pracy (spódnice/sukienki we wzory czy z kokardą są bardzo dziewczęce). Koszule – jak najbardziej można ubrać do pracy.

2.   ubrania dopasowane do sylwetki, ale nie opinające się – stroje Marie Zélie podkreślają kobiecość i nie są obcisłe. Można? Można.

3. materiał dobrej jakości, który nie powoduje prześwitywania bielizny – oczywiście w tej kategorii Marie Zélie ma również plus.

4. dekolt – przy sukience delikatny dekolt w łódkę; przy koszulach delikatny kołnierzyk – na plus; czekamy na inne propozycje.

5. zakryte ramiona i pachy – plusMarie Zélie - www.mariezelie.com

6. zakryty brzuch i plecy – plus

7. długość spódnicy/sukienki – odpowiednia (kupując spódnicę czy sukienkę trzeba pamiętać, że przy chodzeniu i siadaniu materiał pójdzie do góry kilka centymetrów).

8. najwyżej 3 kolory na raz w stylizacji – jest super, w każdej ze stylizacji w lookbooku najwyżej 3 kolory (łącznie z dodatkami). Wzór traktujemy jako jedno.

9. dodatki, nie odciągające uwagi od twarzy – plus: patrząc na stylizacje, przede wszystkim widać, że ubrania stanowią tło, a uwagę przykuwa twarz kobiety. Na fotografiach trochę brakuje nam elementów garderoby, które na co dzień nosimy: torebki, biżuterii, płaszcza…

10. obuwie – obuwie w cielistym kolorze to dobry wybór.

a2
Oczywiście, możemy wystawić jedynie najwyższą notę: 100 cm według naszego krawieckiego centymetra. Zasada minimalizmu, prostej formy w ubiorze powoduje, że strój daje jasny, harmonijny przekaz.
Całym sercem popieramy i życzymy sukcesów w świecie mody.