Koszule damskie Wólczanka

Jak koszule damskie Wólczanki wypadają według Kanonu Dobrego Stroju?

1. klasyka, minimalizm, prostota w ubiorze – koszule Wólczanki to znakomita propozycja dla osób lubiących prostą, delikatną elegancję. Nosić je można zarówno do pracy, jak i na popołudniowe, czy wieczorne spotkania. Różnorodność materiałów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie w stonowanej lub nieco awangardowej wersji.wólczanka_koszule_damskie

2. koszule są starannie uszyte, dopasowują się do różnych sylwetek – ale nie są obcisłe. Klasyczny krój urzeka, a dodatkowo uwagę przyciągają różne projekty mankietów i kołnierzyków.

wólczanka_koszule_damskie2

3. materiały są dobrej jakości  co daje gwarancję, że bielizna nie będzie prześwitywać przez materiał, a zatem nie musimy się martwić koniecznością ubrania czegoś pod spód. Jakość sprawia, że można liczyć na długie użytkowanie, co istotne zważywszy wysokie ceny koszul.

4. dekolt – przy koszulach na oficjalne spotkania dekolt jest odpowiedni. Bardzo nam sie podobają koszule z kokardami – kobieco, elegancko i biznesowo.

5. zakryte ramiona i pachy – bardzo dobry krój nadający się na oficjalne okazje.

6. zakryty brzuch i plecy – duży plus, szczególnie, gdy chodzi nam o kreowanie profesjonalnego wizerunku w pracy.

7. długość koszul – idealna praktycznie do każdej stylizacji (ze spodniami czy spódnicą).

8. dobór kolorów – w koszulach wzorzystych i wielokolorowych znakomite wyważenie kolorystyczne, nie odciągające uwagi od twarzy osoby. Wśród różnych propozycji można wybrać kolor koszuli podkreślający kolor oczu czy karnację. Koszule jednokolorowe wykorzystują czyste, ładne barwy, duży plus.

9. dostępność rozmiarów – plus: dostępne rozmiary od 32 do 42, choć szybko znikają… Cóż, nie można się dziwić, gdy mamy tak dobry produkt.

10. koszule najlepiej będą wyglądać w stylizacjach, w których stawiamy na prostotę, elegancję, minimalizm – tak, jak to zostało przedstawione na zdjęciach na stronie firmy.

Wólczanka to piękna ponadczasowa klasyka uszyta z bardzo dobrych materiałów. Jednym zdaniem: dobre, bo polskie! 100 cm według naszego Kanonu!

Adres strony tu: firma Wólczanka